Close

IP Santral Nedir?

İnternetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

ıP Santral Nasıl Çalışır?

ıP Santral Avantajları

Fiziksel telefon santrallerinin aksine çağa uygun, son teknolojiyle uyum içerisinde çalışan, bulut teknolojisiyle internetin olduğu her yerde hizmet veren, internet üzerinden dilediğiniz her yerde santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet altyapılı yeni nesil telefon santralidir. Herhangi bir yatırım maliyeti içermeyen, fiziksel bir santral kurulumuna gerek duymayan, aynı zamanda internetin olduğu bütün ortamları ofis olarak kullanabileceğiniz bulut santral sistemidir.

Üstelik şubeleriniz için ayrı bir santral kurulumuna ihtiyaç duymayacağınız, tek bir şube üzerinden şubeler arası iletişim ve koordinasyonu rahatça sağlayabileceğiniz bir sistemdir.

Kolay Kullanım: Pro Santral hizmetiyle birlikte internetin olduğu her yerde santral özelliklerini kullanabilir, sınırlarınızı ofislerinizin dışına çıkarabilirsiniz.

Bulut teknolojisiyle birlikte fiziksel bir yatırım maliyeti gerektirmeden internet üzerinden rahatça kullanabilirsiniz. Aylık sabit ücret ödemeden sadece konuştuğunuz kadar ödeyebilirsiniz.

Her bir şubeniz için ayrı ayrı santral kurmayı gerektirmeden tek bir şube üzerinden şubeler arası iletişim ve koordinasyonu rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Maksimum bekleme süreniz 10 saniye, müşteri aktarma süreniz ise maksimum 8 saniyedir. Cevap gelmediği takdirde ekiplerimizin dâhili numaralarına ulaşabilirsiniz.

Görüşmelerinizin hepsi kayıt altına alınmaktadır. Dilediğiniz zaman herhangi bir kaydınıza ulaşıp görüşmelerinizi dinleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Çağrılarınızı ister IP telefonlarına, ister ana santrale, isterseniz dahili hat olarak kullandığınız cep numaranıza düşürebilirsiniz. 0850, 0212 ve 0216’lı hatlara ücretsiz sahip olabilirsiniz.

En büyük hizmetlerimizden biri olan ‘’SAHA GÖREVİ’’ hizmetimizi kullanabilir, ekiplerimizle yüz yüze görüşebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an ekiplerimizle doğrudan iletişim sağlayabilirsiniz.

Pro Santral kullanımında taahhüt yoktur. Dilediğiniz zaman hizmetinizden ayrılabilirsiniz.

‘’Geleceğe Uzanmayı Kolaylaştırın’’ mottosuyla yola çıkan PRO Santral, 9 ay gibi kısa bir süre içerisinde İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Sarar markasına kadar uzanan 130 müşterisini bünyesinde barındırdığı gibi gün geçtikçe üzerine koymaya devam etmektedir.

İletişim

Pro Santral

info@santralpro.com

  • 0850 811 88 66
  • 0216 206 00 26