Close

Hakkımızda

Pro Santral bilişim, telekomünikasyon ve IT sektöründe uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ile kendi ürün grupları içerisinde dünyada öncü olan markaları müşterilerine sunmayı amaçlamış bir teknoloji firmasıdır.

PRO Santral 2019 yılında faaliyete geçmiş bir ‘’Bulut Santral’’ kuruluşudur.

Bilişim, telekomünikasyon ve IT sektöründe uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ile kendi ürün grupları içerisinde dünyada öncü olan markaları müşterilerine sunmayı amaçlamış bir teknoloji firmasıdır.


Ses ve veri iletişimine yönelik geniş kapsamlı ürün içerikleri ve çözümleri ile Bulut Santral teknolisini siz değerli müşterilerimize tanıtarak ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sizleri ziyaret ederek çözüm ortaklığı sunmak isteriz.


‘’Geleceğe Uzanmayı Kolaylaştırın’’ mottosuyla yola çıkan PRO Santral, 9 ay gibi kısa bir süre içerisinde İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Sarar markasına kadar uzanan geniş çaplı müşteri kitlesini bünyesinde barındırdığı gibi gün geçtikçe üzerine koymaya devam etmektedir. En önem verdiğimiz noktalardan biri de müşterilerimizle birebire olarak ilgilendiğimiz ‘’SAHA GÖREVİ’’ anlayışımızdır.

Ekiplerimiz ihtiyaç duyulsun duyulmasın gün içerisinde ulaşabildiği müşterilerimizde özel olarak birebir ilgilenmekte ve sorunları en kısa sürede çözmeye odaklıdırlar.

İletişim

Pro Santral

info@santralpro.com

  • 0850 811 88 66
  • 0216 206 00 26